اصناف میبد، سه روز تعطیل شدند

اصناف میبد، سه روز تعطیل شدند

سید بهروز موسوی روز چهارشنبه با اعلام این خبر در فضای مجازی افزود: پیرو محدودیت‌های اعلام شده از سوی ستاد استانی مقابله با کرونا و شرایط موجود شهرستان این مدت تعطیلی اصناف  در صورت نیاز تمدید می‌شود.

وی ادامه داد: فروشگاه‌های زنجیره‌ای، نانوایی‌ها، سوپر مارکت‌ها، میوه فروشی‌ها، سبزی فروشی‌ها، قصابی‌ها، مرغ و ماهی فروشی‌ها، لبنیاتی‌ها، بیرون بر رستوران‌ها، فست فودها و طباخی‌ها، لوازم یدکی‌ها، تعمیرات لوازم خانگی، اتومبیل و موبایل به عنوان گروه شغلی یک مجاز به فعالیت هستند.

این مسوول رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله گذاری و الزامات سلامت محیط کسب و کار را از موارد الزامی برای فعالیت مشاغل مجاز عنوان کرد و افزود: در بازرسی های پیش رو، موارد فوق بررسی و در صورت تخلف واحد متخلف پلمپ خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد یادآور شد: استفاده از ماسک، رعایت‌فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم حضور در تجمع‌ها مهمترین راهکار قطع انتقال زنجیره ویروس کرونا است.

موسوی  در ادامه اظهار کرد: با توجه به دستورهای  ستاد استانی کرونا و تاکید دادستان ، در صورت هر گونه تخلف و تخطی از مصوبات استانی و شهرستانی مقابله با کرونا، واحد صنفی متخلف پلمپ و به مراجع قضایی معرفی می‌شود..

میبد حدود ۲۳ اتحادیه صنفی فعال دارد.

مرکز شهرستان ۱۰۵هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد قرار دارد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *