استراتژی جستجوگرها هر کس می تواند استفاده برای بهبود وب سایت خود را رتبه بندی

[ad_1]

بدون SEO موتورهای جستجو قادر خواهد بود برای هدایت بازدید کنندگان خود را به سمت سایت و این ممکن است بر کسب و کار آنلاین خود را در راه منفی. شما نیاز به هر دو در سایت و خارج از سایت در جستجوگرها اگر شما می خواهید به بیشتر نتایج دلگرم کننده است.

شروع مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها شما حق دور

بهتر است خود را شروع مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها و جلوگیری از به تأخیر انداختن آن است. اگر شما شروع به سمت راست دور رقابت می تواند جلوتر از شما اجازه آن را تبدیل به سخت تر به آنها را بیش از.

مطالعه رقابت خود را

دانستن بیشتر در مورد رقابت خود را. بررسی کلمات کلیدی استفاده می کنند که به نظر می رسد در صفحه اول و سپس شامل کلمات کلیدی مناسب در سایت خود.

کشف ویژگی های

هیچ دو وب سایت هستند. خاص استراتژی SEO که با این نسخهها کار برای کسب و کار آنلاین ممکن است لزوما برای شما کار می کنند. وجود دارد بسیاری از متغیرها است که شما نیاز به در نظر گرفتن.

اختصاص زمان و تلاش

شما لازم نیست به صرف پول بیش از حد در جستجوگرها. شما همچنین می توانید آمد تا با یک نتیجه بزرگ را با وجود کوچک خود را در بودجه به عنوان طولانی به عنوان شما اعمال تلاش و اختصاص زمان در ایجاد محتوای مربوطه و ساختمان لینک های بیشتر.

باید صبر

آیا انتظار فوری نتایج جستجوگرها. معمولا طول می کشد هفته یا چند ماه برای سایت خود را برای گرفتن متوجه شده و رتبه در موتورهای جستجو. اگر وب سایت شما است و فقط شما نیاز به یک مقدار زیادی از صبر و شکیبایی است. زمان آن طول می کشد برای به دست آوردن شناخت به عنوان یک متخصص و به دست آوردن اعتماد از بازدید کنندگان. هنگامی که این دو ویژگی در حال حاضر انتظار نیست سایت خود را رتبه بندی بالاتر از آن است که بیشتر تاسیس شده است.

به روز رسانی به طور مداوم

هرگز فکر می کنم که وب سایت شما در حال حاضر در حال تکمیل است. شما نیاز به به طور مداوم در به روز رسانی سایت خود را اگر شما هدف به منظور جلب بازدید کننده بیشتر و کسب و کار و همچنین رتبه بالاتر در موتورهای جستجو. همچنین سعی کنید دیگر جستجوگرها استراتژی های به ماندن بگیرید به روز با تغییرات مداوم در موتورهای جستجو’ معیار برای رتبه بندی سایت ها.

استفاده از ابزار وب مستر

شما دیگر نیاز به ارسال سایت شما به موتورهای جستجو مثل قبل. هر زمان که شما ایجاد یک وب سایت جدید و یا صفحه وب تحولات اخیر را می توان به نیاز به اطلاعات جدید است. گوگل ارائه می دهد راهنمای سایت و کمک به ویدئوها به کمک کاربران آنلاین مثل شما.

اجتناب از مجازات

اگر شما می خواهید سایت خود را به رتبه بالا در موتور جستجوی گوگل, آنچه که لازم است برای جلوگیری از هر گونه مجازات است. چنین مجازات ممکن است از عوارض آن در سایت خود را و شما ممکن است دریافت بازدید کنندگان برای مدتی. شما باید مسئولیت کامل وقتی که می آید به استراتژی جستجوگرها خود را. این به این معنی است که شما باید آگاه باشید از چیزهایی که شما نیاز به انجام و جلوگیری از. هنگامی که شما گرفتن یک پنالتی از موتورهای جستجو آن نهایی شده است.

استفاده از گوگل آنالیز

نصب گوگل آنالیز و استفاده از آن برای مشاهده تعداد بازدید کننده کشیده شده به سایت خود از کلمات کلیدی استفاده می کنند به شما کردهاید و صفحات آنها مراجعه کنید.

پیدا کردن جایگزین منابع ترافیک

جستجو برای راه های بیشتری برای به دست آوردن بازدید کننده بیشتر. گوگل یک منبع بزرگ از ترافیک اما از آن است که عملی کاملا در آن بستگی دارد. یک صفحه+ Google برای کمک به برنده شدن اعتماد گوگل و بهبود رتبه بندی سایت خود را برای کلمات کلیدی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید