استاندار : صعود تیم فوتبال آلومینیم اراک به لیگ برتر سرمایه ارزشمند استان مرکزی است

استاندار : صعود تیم فوتبال آلومینیم اراک به لیگ برتر سرمایه ارزشمند استان مرکزی است

[ad_1]

سید«علی آقازاده» در پیامی که نسخه‌ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، عنوان کرد: صعود تیم  آلومینیوم اراک به لیگ برتر فوتبال کشور موجب شادی و مسرت هم استانی ها و مایه مباهات جامعه ورزش استان شد.

وی ادامه داد: کسب این موفقیت نشان از توانمندی و حرکت رو به رشد تیم فوتبال آلومینیوم است که با پشتیبانی و حمایت مردم و مسئولان استان حاصل شد و این حمایت ادامه خواهد داشت.

استاندار مرکزی ابراز امیدواری کرد:  راهیابی تیم آلومینیوم اراک به لیگ برتر فوتبال کشور  با پیروی و درخشش بیشتر در آینده همراه باشد.

آقازاده گفت:  مردم شریف و جامعه ورزشی استان به ویژه بازیکنان، کادر فنی و مربیان و مدیران باشگاه و کارکنان شرکت ایرالکو  همگی در ثبت این واقعه مهم ورزشی برای استان پس از ۱۸ سال دوری از لیگ برتر شریک هستند و امید می‌رود که در سایه همدلی بیشتر شاهد پیروزی‌های برجسته و بزرگ در عرصه ورزش باشیم.

تیم فوتبال آلومینیوم اراکشامگاه یکشنبه  با نتیجه یک بر صفر تیم داماش گیلان را شکست داد و با توجه به نتیجه سه بر صفر بازی همزمان مس کرمان و شهرداری تبریز و تفاضل گل مثبت یک آلومینیوم، رسول خطیبی بعد از ماشین سازی تبریز و گسترش فولاد این تیم اراکی را به عنوان سومین تیم لیگ دسته یک به  رده لیگ برتر برد.

[ad_2]

Source link

سپیدرود رشت با شکست از لیگ دسته یک خداحافظی کرد Previous post سپیدرود رشت با شکست از لیگ دسته یک خداحافظی کرد
مکرون خواستار از سرگیری مذاکرات سازش در خاورمیانه شد Next post مکرون خواستار از سرگیری مذاکرات سازش در خاورمیانه شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *