ارسال سایت به Yandex و Baidu

[ad_1]

در چین به گوگل برخوردار است و تنها 27 درصد سهم بازار; بسیار دوم کمانچه به (Baidu) با 55%. به طور مشابه, در روسیه, گوگل, است در مقام سوم با (Yandex) روشن شد. بیش از 50 درصد از رشد کاربران اینترنت از 2007-2010 به احتمال زیاد از این کشورها است. آیا وقت آن به بررسی یک مثال در یکی از بزرگترین موتورهای جستجو? این مقاله به نظر می رسد آنچه مورد نیاز است برای دریافت به سایت خود خزید.

رشد اینترنت در چین و روسیه

روسیه یکی از جهان سریع ترین رشد اقتصاد – و بیشتر به شدت جمعیت کشور در اروپا است. نفوذ اینترنت در روسیه در حال حاضر در غرفه فقط 19.5% (در مقایسه با 69.9 درصد در ایالات متحده). در چین نفوذ است فقط 10.9% (در یک جمعیت بیش از چهار برابر اندازه از ما). نفوذ سطوح در اروپای غربی و آمریکای شمالی را به نظر می رسد تثبیت و نگاه بعید است به رشد قابل توجهی در آینده است. اکثریت جهان گسترده ای اینترنت کاربران را از هند و چین است. بخش عمده ای از جدید کاربران اروپایی خواهد تگرگ از روسیه است. موجی از تغییر گسترده است بیش از خالص به عنوان ما صحبت می کنند و در عرض 18 ماه چین پیشی آمریکا به عنوان بزرگترین جامعه اینترنت آنلاین.

در حال گوگل در نزدیکی ارتفاع از قدرت خود را?

این یک سوال جالب; در حال گوگل در واقع در اوج? اکثر مفسران قرار دادن گوگل در حال حاضر زمینه سهم بازار (در غرب پیشرفته اقتصاد) در حدود 75%. اما چه خواهد بود سهم بازار جهانی در پنج سال ؟ حتی اگر رشد آنها حضور خود را کمی در روسیه و چین خود را به طور کلی جهان سهم سقوط خواهد کرد به سادگی از قانون به طور متوسط. این امر می تواند بیشتر غیر عاقلانه در حال حاضر به تخفیف در حال رشد اهمیت این رقبای جدید!

گرفتن ذکر شده در یاندکس

Yandex را قبول نمی کند, سایت ارسالی از سایت های میزبانی در خارج از روسیه. این به این معنا نیست که نام دامنه باید برای پایان دادن به در .ru (روسیه) و یا .ua (اوکراین). در واقع هر سایت با یک آدرس IP در یک کشور صحبت و یا با صفحات در نهایت خواهد ایندکس شده توسط موتورهای جستجو است. سعی کنید در مقایسه با یک جستجو برای “اینتل” با یک جستجو برای “آمازون”. شما توجه داشته باشید که اینتل که یک بخشی از سایت خود را در نمایشگاه بهتر در نتایج حاصل از آمازون. یک نگاهی به این صفحه از یخ گرافیک که بر خلاف آمازون موفق به رسیدن به (فقط) یک بالا 10 نتیجه برای جستجوی عبارت “کتاب” در یاندکس (با وجود اینکه زبان انگلیسی, سایت میزبانی در ایالات متحده). این است که با توجه به حضور زبان روسی متن در صفحه (حتی متن به درستی برچسب زده شده با عنوان در HTML و یا متا تگ زبان).

بنابراین اولین قانون برای یادگیری برای Yandex است برخی از متن روسی به روسی خود را به مشتریان. به طور کلی بهتر خواهد بود به محصور هر زبان روسی متن صحیح W3C نشانه گذاری. برای مثال زیر روسی با عبارت (تقریبا معادل “پرنده زود جلب worm”) خواهد بود کد به شرح زیر است:

<span lang=RU> 0==OO ?B0H:0 G5@2O:0 ;>28B </p> <p>.

قانون دوم برای یادگیری است که صفحه شما خواهد شد با سرعت بیشتری ایندکس شده توسط Yandex اگر آن مرتبط است به سایت هایی که میزبانی می شوند در روسیه است. برای مثال یخ گرافیک مرتبط هستند از computerra.ru, ebdb.ru و بیشتر. من شخصا توصیه مشتریان به دنبال لیست در 5-6 کیفیت روسیه بر اساس دو زبانه دایرکتوری ها. بازدید از وبلاگ من برای برخی از نمونه های.

گرفتن ذکر شده در Baidu

اولین نقطه به نقطه متوجه است که بایدو بر خلاف گوگل ادغام ارگانیک خود نتایج با نتایج پرداخت خود را از لیست پرداخت خدمات. به این ترتیب سریعترین راه برای رسیدن به رتبه بندی بالا در بایدو برای شرکت در سرویس پرداخت می شود. به عنوان وجود ندارد (هنوز) به زبان انگلیسی Baidu, تبلیغات, رابط, بهترین راه برای رسیدن به این هدف این است که برای استفاده از یک عامل.

به رتبه خوبی ارگانیک برای بار اول شما باید متوجه باشید که چینی ها جستجو مخاطبان بسیار sino-محور. هدف خود را, صفحه فرود, باید به طور کامل در چین و ارائه شده در سبک چینی. این به ناچار به معنی استفاده از خدمات یک مترجم (و کاملا احتمالا یک طراح وب بیش از حد). توجه داشته باشید که در حالی که سنتی چینی در هنگ کنگ و تایوان و چینی ساده کافی خواهد بود برای خدمت به همه بازارها است. کل صفحه وب باید کد گذاری با استفاده از ساده زبان چینی اعلامیه در متا داده ها از صفحه:

بین <HEAD> برچسب ها:<br /> <META http-equiv=Content-Language content=zh-CN>

شما ممکن است پیدا کردن برخی از راهنمایی در این وب سایت نشان می دهد استفاده از “zh-Hant” است که علامت صحیح برای چینی ساده شده. اما من می چسبد با zh-CN در حال حاضر به عنوان آن است که توسط یک طیف وسیع تری از برنامه های کاربردی وب. آماده زمانی که شما می توانید سایت خود را به بایدو از صفحه زیر:

Baidu آدرس صفحه ارسال – http://www.baidu.com/search/url_submit.html

توجه داشته باشید که بایدو را تضمین نمی کند سایت شما خواهد بود crawled شده و سایت خود را باید مطابق با لیست دستورالعمل ها.

یک بار ذکر شده در Baidu, شما می توانید خود را در موقعیت توسط منابع بالا و کیفیت لینک های ورودی از دایرکتوری ها. بسیاری از بهترین دایرکتوری (به هدف) کسانی هستند که بر اساس در تایوان و هنگ کنگ (که در آن نفوذ اینترنت بالاتر بوده است برای دیگر). در اینجا برخی از پیشنهادات در وبلاگ من. موفق باشید با این کمپین و من فریاد اگر شما نیاز به برخی از کمک.

نتیجه گیری

به یاد داشته باشید زمان و جزر و مد منتظر هیچ مرد و پرنده زود جلب worm پس گرفتن ترک خوردگی در یاندکس و Baidu قبل از رقبای خود انجام دهید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید