اخبار کوتاه دانشگاهی یکشنبه ۲۹ تیر استان سمنان

اخبار کوتاه دانشگاهی یکشنبه ۲۹ تیر استان سمنان

دبیر هیات ممیزه دانشگاه سمنان از ارتقای هفت نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه سمنان به مرتبه دانشیاری خبر داد و گفت: پس از بررسی های انجام شده در چهل و یکمین هیات ممیزه دانشگاه سمنان، هفت  نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه به مرتبه دانشیاری ارتقا یافتند. 
فرشاد ورامینیان افزود: دانشگاه سمنان هم اکنون دارای بیش از ۳۸۰ عضو هیات علمی است که ۲۵ نفر با مرتبه استاد تمام ، ۱۰۱  نفر با مرتبه دانشیار و  ۲۲۳ نفر با مرتبه استادیار مشغول فعالیت علمی هستند.

*

مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه سمنان نیز گفت: به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور در مجموع ۷۵۵ درخواست حذف ترم بدون احتساب در سنوات و حذف درس در موعد مقرر از سوی دانشجویان دانشگاه ارائه شد.
پرویز ملک زاده افزود: از این تعداد درخواست که از سوی دانشجویان تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری تخصصی ) دریافت شد ۶۴۲ درخواست مربوط به حذف ترم بدون احتساب در سنوات و ۱۱۳ درخواست مربوط به حذف درس بود.
مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه سمنان خاطر نشان کرد: پس از بررسی‌های انجام شده و اعلام نظر اساتید و دانشکده‌های مربوطه، مجموعا با ۹۸ درصد از درخواست‌ها شامل ( ۷۳۹ درخواست) موافقت شد که به تدریج در حال ثبت در سامانه آموزشی گلستان است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *