اخبار کوتاه دانشگاهی یکشنبه ۲۹ تیر استان سمنان

[ad_1]

دبیر هیات ممیزه دانشگاه سمنان از ارتقای هفت نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه سمنان به مرتبه دانشیاری خبر داد و گفت: پس از بررسی های انجام شده در چهل و یکمین هیات ممیزه دانشگاه سمنان، هفت  نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه به مرتبه دانشیاری ارتقا یافتند. 
فرشاد ورامینیان افزود: دانشگاه سمنان هم اکنون دارای بیش از ۳۸۰ عضو هیات علمی است که ۲۵ نفر با مرتبه استاد تمام ، ۱۰۱  نفر با مرتبه دانشیار و  ۲۲۳ نفر با مرتبه استادیار مشغول فعالیت علمی هستند.

*

مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه سمنان نیز گفت: به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور در مجموع ۷۵۵ درخواست حذف ترم بدون احتساب در سنوات و حذف درس در موعد مقرر از سوی دانشجویان دانشگاه ارائه شد.
پرویز ملک زاده افزود: از این تعداد درخواست که از سوی دانشجویان تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری تخصصی ) دریافت شد ۶۴۲ درخواست مربوط به حذف ترم بدون احتساب در سنوات و ۱۱۳ درخواست مربوط به حذف درس بود.
مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه سمنان خاطر نشان کرد: پس از بررسی‌های انجام شده و اعلام نظر اساتید و دانشکده‌های مربوطه، مجموعا با ۹۸ درصد از درخواست‌ها شامل ( ۷۳۹ درخواست) موافقت شد که به تدریج در حال ثبت در سامانه آموزشی گلستان است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید