اجتماعی فیس بوک راهنمایی برای بهترین نتایج جستجوگرها

[ad_1]

یکی از اولین صفحه خاموش روش های SEO.

اجتماعی فیس بوک یکی از اولین off page SEO روش ما در متن کتاب. خوب به سادگی مانند هر روش دیگر وجود دارد روش برای استفاده از سایت های اجتماعی نشانه تو رفتگی در دیوار سایت های به عنوان به خوبی و با وجود تکنیک های استفاده از آن را ماهرانه. اگر شما تنها با استفاده از آن شما دریافت مزایای در حالی که استفاده از آن به طور موثر به شما نتایج قابل توجه است. بیایید شروع از اصول است.

اجتماعی فیس بوک چیست ؟

اجتماعی فیس بوک است که دقیق به عنوان به طور منظم صفحه فیس بوک, فکر می کنم در مورد آن را به عنوان ابر تنوع فیس بوک. هنگامی که شما نشانه گذاری صفحات وب در مرورگر وب خود را, آن است که نمونه فیس بوک, اما, هنگامی که شما در برابر بیش از یک وب سایت مبتنی بر صفحه اجتماعی فیس بوک است. آن را در واقع نبود ایجاد شده به عنوان یک لینک بازگشت و یا استراتژی جستجوگرها. بلکه آن را صرفا یک روش بیشتر برای مردم را به حفظ پیوند آنها ترجیح می دهند به طوری که آنها ممکن است دسترسی به آن بعد از آن. آن را واقعا مانند صفحات زرد لینک کلیک کنید و در عین حال با گذشت زمان مردم شروع به درک که لینک یکی از به طور کلی ضروری SEO عناصر و نشانه باید به سایت شما لینک کلیک کنید. بنابراین از لیست وب لینک آن آغاز شده به عنوان یک رویکرد جستجوگرها. مردم شروع لیست سایت ها نه از آنها مورد نظر را به آن را ذخیره کنید اما فقط به این دلیل آنها مورد نظر است به یک لینک از این وب سایت به وب سایت خود را برای افزایش رتبه خود را.

دستاوردهای اجتماعی فیس بوک.

در حال حاضر شما را در درک چه اجتماعی فیس بوک است با این وجود چرا از آن است که قابل توجهی ؟ آن را شایع درک آنها شما را لینک با این وجود چه نوع بک لینک چرا آنها منحصر به فرد است ؟

ترافیک مستقیم.

افراد بازدید سایت های اجتماعی فیس بوک برای تعدادی از انگیزه های یکی از آنها قطعا فیس بوک شخصی خود را در وب سایت های اضافی است که برای پرداخت دیگر صفحات وب است. به طوری که بسیاری از مستقیم ترافیک وب سایت شما به دنبال در.

آیا دنبال لینک های وب.

بهترین سایت های اجتماعی فیس بوک از آغاز روز ارائه شده dofollow لینک آن را یکی از علل مختلف که چرا آنها به خوبی شناخته شده است.

آسان لینک کلیک کنید.

حتی اگر لینک های nofollow در چند سایت های اجتماعی فیس بوک, آنچه مهم است این است که شما به دست آوردن کسانی که لینک های وب به سرعت وجود دارد هیچ پستی مهمان چاپ و نشر و یا مشکل است. شما به سادگی باید برای ثبت نام که ممکن است غیر واجب در برخی موارد و لیست خود را بیش از حد لینک کلیک کنید. روبات موتور جستجو خزیدن سایت های اجتماعی فیس بوک به طور منظم به عنوان به خوبی نشان می دهد لینک های خود را ممکن است ذکر شده در این لحظه یک ربات می خزد آن است.

به کارگیری نشانه های اجتماعی برای سئو با موفقیت.

بنابراین نشانه های اجتماعی مفید است, اجازه دهید آن را با ارزش است. پس از پیوند انجام شده اشتباه می تواند آسیب خود را در پروژه های نسبتا بد.

تغییر متن لنگر.

یک خطا تقریبا همه باعث می شود در حالی که تولید هر نوع از لینک های وب است که با استفاده از متن لنگر دقیق بارها و بارها دوباره. به خوبی آن را ممکن است به خوبی کار کرده و در نیمی از یک دهه به عقب در این روز ؟ واقعا خیلی. متن لنگر تنوع یکی از اساسی و فقط در مورد همه مهم اقدامات شما می توانید در حالی که ساختمان لینک برای سایت شما. در اینجا زندگی می کنند در مورد نقطه, نشان دادن آنچه که من نشان می دهد:

کلمه کلیدی اصلی: بهترین برنامه اندروید.

اول متن لنگر: بهترین برنامه اندروید.

دوم لنگر متن: Brandable لینک های وب سایت نام و نام خانوادگی.

سوم لنگر متن: شگفت انگیز نرم افزار آندروید.

چهارم لنگر متن: ادامه مطلب.

و غیره.

اقدام کند.

لحظه ای که شما در 1st زمین در اجتماعی فیس بوک صفحه وب شما تجربه مانند striked به goldmine. یک سیستم که در آن شما قطعا می توانید غیر روحانی کردن به عنوان بسیاری از لینک به شما به عنوان شما ترجیح می دهند و هیچ کس به شما جلوگیری کند. خوب وجود دارد و شیطان را به نام شرکت گوگل است. آن را نمی خواهد ترک شما از ایجاد لینک آن را تنها خود را بسیار خود راه های نشان دادن نارضایتی. بنابراین توصیه من این است که آهسته و پیوسته. نه تولید بیش از 2 لینک در روز برای یک صفحه وب از یک سایت اجتماعی فیس بوک محدود می کند.

آیا دنبال لینک کلیک کنید.

این یکی می رود بدون گفت: اگر شما در حال تلاش برای تکمیل برخی از لینک های آب, شما نیاز به یک dofollow بیش از یک nofollow تقریبا هر روز از سال. که به طور خاص آنچه شما رو به انجام در حالی که فیس بوک سایت اینترنتی خود را. سعی کنید به استفاده از وب سایت آنلاین است که ارائه لینک dofollow و در عین حال نیز اطمینان حاصل شود که شما نه تنها به دنبال dofollows و نادیده گرفتن nofollows آنجا به خوبی این مسائل را به عنوان لینک تنوع به عنوان خوب.

توضیحات دقیق و مشخصات داده.

زمان های مختلف در هنگام ایجاد یک پروفایل و یا نوشتن توضیحات شما به احتمال زیاد برای کپی کردن داده های برابر و بیش از دوباره. و سپس شما فقط مانند گوگل نمی خواهد رفتن را از طریق تمام مقاله صرفا متون لنگر. خوب است که پس از, اشتباه, گوگل پرداخت بهره به محاصره کلمات کلیدی هر متن لنگر را به عنوان کاملا. بنابراین با استفاده از اطلاعات دقیق و بیش بدیهی است که انتقال تکراری پرچم که به نوبه خود نیست دقیقا سالم برای وب لینک کلیک کنید. بنابراین سعی کنید به استفاده از به عنوان بسیاری از داده های جدید که ممکن است با هر لینک. حتی اگر داده های تازه نمی کند نشان می دهد در حال تکامل خود را ثبت هویت اگر شما در حال تولید لینک به آقای X شما می توانید حفظ با استفاده از نام مربوطه بارها و بارها آن را در واقع کار می کند به سمت ایجاد قدرت.

حلال.

وقتی که همیشه شما برای باز کردن یک حساب کاربری در سایت های اجتماعی فیس بوک صفحه وب و بسیاری از بار شما به سادگی ثبت نام خود را قرار داده و لینک های وب و به هیچ وجه بازگشت دوباره. کاملا ایده اولیه باید به ساخت یک پروفایل به طور کلی وجود دارد آن را به نگاه بسیار شبیه شما وجود ندارد برای وب لینک کلیک کنید اما در واقع با استفاده از این چارچوب است. سعی کنید به معاشرت با اضافی بوک مارک صفحات و افراد در این سایت اگر آنها چنین جامعه نیست جای لینک کلیک کنید هر روز ،

خاص باشد.

فقط در مورد تمام سایت های اجتماعی فیس بوک شما را قادر به تصمیم گیری بر اساس دسته بندی برای بوک مارک های خود را هنگامی که شما در حال راه اندازی آنها. بزرگترین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است برای رفتن به یک دسته بندی به عنوان خاص و محدود به سایت اینترنتی خود را به عنوان امکان پذیر است. آن را با دقت یک جستجوگرها, عنصر, اما با اینحال می شمارد. و به هر حال همه کسانی که از گروه های دیگر که احتمالا ممکن است به نظر می رسد مانند در اختیار داشتن میلیون ها نفر از بازدید کنندگان سایت خواهد بود بیش از حد شلوغ در هر صورت.

نمی شود یک Script Kiddie.

در Fiverr شما می توانید به راحتی و به راحتی کشف کنند که برخی از مردمی می ساخت 10000 بوک مارک های اجتماعی برای شما برای $5 گیگابایت است. خیلی خوب نیست ، و نه شما باید بروید برای تمام کسانی که به راحتی در دسترس و ارزان خودکار ساخت لینک روش. در واقع شما نباید برای هر نوع از ابزار مهم نیست که چگونه بالا و با کیفیت آن است که برای پیوند ساختمان. نه واقعا برای نشانه گذاری اجتماعی برای وب 2.0 s اساسا نه برای هر نوع از نوع پیوند ساختمان است. آیا آن را با دست و سایت خود را به می گویند با تشکر از شما برای همیشه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید