اجازه می دهد بحث در ارتباطات از راه دور

[ad_1]

پس از ظهور حیاط خلوت رشته و فنجان تلفن ما've لذت بردم بی سابقه ای گسترش و یکپارچه سازی ارتباطات در زندگی ما است. من شخصا به یاد داشته باشید زمانی که وجود دارد هیچ گوشی های تلفن همراه و اگر شما واقعا می خواهید برای رفتن من به یاد داشته باشید زمانی که وجود دارد هیچ رنگ تلویزیون. I'm تنها 33 سال است که یک دختر سریع تکنولوژیکی تغییر دهید. I'm به طور مداوم گفته شده توسط دوستان و خانواده و همکاران کسب و کار چقدر خوب بود قبل از گوشی های تلفن همراه. هیچ ثابت پیام ها و تماس ها بدون نیاز به ثابت برای پاسخ به تلفن.

به عنوان یک مهندس الکترونیک به خودم درک الکترو دینامیک و اتمی پدیده و فیزیک من هم درک خطر تابش و اثرات آن می تواند در یک فرد است. شما ببینید تابش است که یک ماده یا جرم آن است که یک اثر واقعی پراکندگی طبیعی ساختار اتمی است. وجود دارد برخی از اثرات آن بر موجودات و عناصر. آنها می تواند یک منبع از تحقیقات خود را. من می توانم حساب من مستقیم مشاهدات و می توانم بگویم I've دیده اثرات تابش تا به حال بر مردم است.

من کار کرده اند در نوکیا's GSM تولید و تست مناطق Telstra's مترو و روستایی پایه-ایستگاه های سایت, و, گسترده, شرکت, نظارت از راه دور ساختمان. من آموزش دیده به عنوان ارشد مخابرات مسئول فنی توسط یک مرد که من احترام زیادی برای. او با استفاده از یک اسب سوار را از طریق WA داخلی تعمیر و راه اندازی تلفن ثابت. داستان او گفته بودند شگرف و غیر قابل انکار وفادار به درست لرز از استرالیا زندگی روستایی. من آخرین رئیس که من هم به شدت تحسین شد و دولت سرپرست برای مدیریت AC, DC, یو پی اس و دیزل ژنراتور پشتیبان گیری در سیستم های قدرت برای ارتباطات از راه دور. او مبتلا به یک تومور مغزی. قبل از نقش خود به عنوان دولت ناظر او در یک جای دور افتاده تکنسین های رادیویی راه اندازی, راه اندازی تعمیر و تست site-to-site تکرار ایستگاه در سراسر WA داخلی. او به طور مداوم بر روی تلفن همراه; به ندرت من او را بدون تلفن همراه را به گوش خود را به عنوان او موفق بسیاری از پیمانکاران داخلی در نظارت بر وظایف.

این است که به راحتی اخراج توسط کسانی که't آموزش و پرورش در این زمینه اما من جلوگیری از گفتن طرف داستان به شما. فرکانس حامل استفاده می شود به انتقال تلفن همراه سیگنال های مشابه با فرکانس استفاده می شود که در مایکروویو برای گرم کردن و طبخ مواد غذایی است.

قصد من این است برای ترساندن و یا پشتیبانی کردن من نظرات و مشاهدات داده شده در بالا. قصد من این است که به شما نشان می دهد که اگر چه بسیاری از شرکت و نماینده حمایت خواهد یک محصول به ندرت انجام آنها می دانند که آنچه واقعی آن اثرات و خطرات هستند آیا آنها're تلقی می شود قابل قبول است یا نه. آن است که به سادگی کار خود را. کسانی که کار آن است که در حال جوابگو نیست و باید مسئولیت خود را نفی سیاسی و تجاری سیاست. این سیاست در نتیجه به شدت منافع گروه هایی که فعال هستند صرفا توسط این واقعیت از قریب به اتفاق کرسی های قدرت, آیا با پول یا ارث.

شخصی و حرفه ای من توصیه به کسانی که وقت برای خواندن این است که برای درمان این تکنولوژی با احترام به آن است که به علت نگه داشتن گوشی خود را خوب 1 متر از شما دور زمانی که شما خواب و don't از آنها استفاده کنید مگر اینکه لازم است. استفاده از تلفن ثابت اگر آن نزدیک است. ظهور و افزایش استفاده از اس ام اس تسهیلات است یک چیز خوب به نظر من آن را اجازه داده است یک امداد از بیش از استفاده.

اگر چه ما می خواهم به صحبت می کنند سبک تر و شادتر از چیزهایی که ما صحبت از بزرگ ما پشت سر هم در تکنولوژی ارتباطات این یک واقعیت است که وجود دارد مقدار سمت چپ پشت ناتمام باید آن را به پایان رسید قبل از آن را داده است به مردم برای استفاده مانند یک چنگال در میز شام.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید