ابزار جستجوگرها هر کس باید با استفاده از

[ad_1]

در این بازی از بهینه سازی موتور جستجو وجود دارد که برندگان و بازندگان. تفاوت بین آنها این است که رتبه بندی خود را. برنامه ریزی استراتژی خود عاملی است; نظارت بر موفقیت شما در موتورهای جستجوی دیگر است. در سال 2018 بازی اتحادش را تغییر دوباره.

برخی از کارآفرینان را انتخاب کنید به مشورت دیجیتال شرکت بازاریابی برای استراتژی جستجوگرها. با این حال اگر شما're شاخص خود را به ببینید که چگونه به خوبی سایت شما در موتورهای جستجو شما می توانید خودتان را با بهترین ابزار برای جستجوگرها.

ذهن شما برخی از ابزارهای پرداخت می شود و برخی رایگان هستند. با اینحال این ابزار به بهترین از بهترین و به روز پس از آن's به احتمال زیاد ارزش سرمایه گذاری در.

Searchmetrics

Searchmetrics فراهم می کند تجزیه و تحلیل ترافیک برای بهینه سازی سایت, بک لینک, و رسانه های اجتماعی. آنها باید مجموعه ای از داده های جمع آوری شده در هر وب سایت شما با دادن بینش و گرایش در بک لینک, سئو دید و مانند آن.

آنها همچنین ارائه بارگیری در این هفته رتبه بندی برای کلمات کلیدی است که خوب است برای اندازه گیری که کلمات کلیدی وب سایت خود را باید رتبه برای. Searchmetrics می دهد بینش در جستجو به طور کلی روند.

ابزار وب مستر گوگل

گوگل وب مستر ابزار رایگان ابزار است که کمک می کند تا شما را در درک آنچه's اتفاق می افتد بر روی وب سایت خود را. آن را نیز توضیح می دهد ملزومات جستجو در گوگل و شما کمک می کند تا درک راه گوگل را می بیند سایت خود ،

یکی از ویژگی های آن اجازه می دهد تا شما به فهرست مقاله راه Google درک آن است. این اجازه می دهد تا شما را به گام تا خود را در جستجوگرها بازی به خصوص اگر مبارزات انتخاباتی خود را است انجام میداد. اطلاعات شما را جمع آوری و از این ویژگی می تواند کمک به شما در تنظیم صفحه برای نتایج بهتر است.

SEMrush

SEMrush یک ابزار رایگان برای پژوهش و کلمه کلیدی. وب سایت ارائه می دهد بسیاری از مزایای از جمله SEO toolkit. یکی از آن ویژگی های بالا اجازه می دهد تا شما را به پلاگین های مختلف در صفحات وب به ببینید که چگونه آنها're رتبه بندی برای کلمات کلیدی که چگونه است که رتبه صفحه برای یک کلمه کلیدی خاص کلمات کلیدی خاص' ماهانه حجم جستجو ،

علاوه بر این SEMrush همچنین به شما اجازه می دهد تحقیقات مناسب کلمات کلیدی خود را در مقایسه صفحه:'s عملکرد به رقبای خود' تجزیه و تحلیل بک لینک از وب سایت های دیگر به شما بازی در شبیه on-page SEO ،

UpCity SEO گزارش کارت

این ابزار اجازه می دهد تا شما را به تجزیه و تحلیل چگونه وب سایت خود را در برابر صفوف مخالفان خود را. مانند یک واقعی کارت گزارش جستجوگرها گزارش کارت به شما می دهد یک ارزیابی و رتبه خود ساخت لینک در سایت تجزیه و تحلیل (چگونه به خوبی شما ذوب کلمات کلیدی خود را در سراسر سایت خود را) وب سایت دسترسی (سایت خود's بار در وقت و سهولت دسترسی برای خزنده) اعتماد متریک و زمان نمایه سازی (تعداد صفحات سایت خود شده اند که ایندکس شده).

این ابزار رایگان است و همه شما را مجبور به ارائه برخی از اطلاعات تماس خود را مانند نام ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن و وب سایت.

Seobility

Seobility به شما نشان می دهد چگونه خوب یا بد خود را در سایت's SEO بهینه سازی انجام شده است. آنها ویژگی های مختلف مانند SEO چک (چک کردن وب سایت خود و دادن به شما برای راهنمایی بهتر SEO) کلید واژه چک کنید (به شما نشان چگونه صفحه خود را بهینه سازی برای کلمات کلیدی خود را), جستجوگرها, مقایسه (مقایسه صفحه خود و دیگری برای همان کلمه کلیدی) و رتبه بندی چک (چک کردن صفحه خود را's رتبه برای هر کلمه کلیدی).

Seobility خودکار وب سایت های خزنده که چک وب سایت خود را در حالی که زیر تمام لینک های صفحه مانیتور خود را ایمیل و تشخیص خطا در محتوا و ساختار وب سایت خود را.

مدیریت مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها شما این است که بسیار ساده تر با کمک از برخی از بهترین ابزار جستجوگرها در اینترنت. پرداخت برای برخی از ابزار بهتر است از کورکورانه غواصی به شیوه بهینه سازی است که به't کار و نه درک چگونه کسب و کار شما می توانید سود. شما همیشه می توانید مشورت دیجیتال شرکت بازاریابی به شما کمک کند با این, همراه با مبارزات انتخاباتی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید