آیا شما نیاز به IDX برای وب سایت املاک و مستغلات?

[ad_1]

شما احتمالا در سراسر بسیاری از مقالات وبلاگ نویسان و برخی از بازاریابان اینترنتی گفت: شما لازم نیست IDX خود را در وب سایت املاک و مستغلات. دلیل است که بالای 10 وب سایت املاک و مستغلات رهبری Zillow Trulia و Realtor.com حساب برای حدود نیمی از ترافیک وب سایت و آن را “بی فایده” و “اتلاف پول” به سعی کنید به رقابت با آنها.

اصطلاح IDX پرتاب می شود حدود زیادی. زمانی که مردم شنیدن IDX آنها به طور خودکار فکر می کنم آن را فقط به صفحه اصلی جستجوی خود را به وب سایت املاک و مستغلات. در حالی که جستجوی ملک جزء اصلی IDX بسیاری نمی دانند که چگونه به استفاده از آن را به کمال و ارزشمند سرب-تولید ابزار آن را فراهم می کند.

علاوه بر ارائه صفحه اصلی جستجو در وب من قصد دارم به توضیح برخی از دلایل که چرا IDX است که باید برای هر وب سایت املاک و مستغلات.

“محصول” کسب و کار شما

هنگامی که صحبت کردن به حرفه ای املاک و مستغلات من همیشه به این قیاس. به عنوان یک حرفه ای املاک و مستغلات شما یک کسب و کار هستند. شما می توانید فکر می کنم از املاک و مستغلات خود را وب سایت خود را به عنوان “ذخیره”. لیست MLS در وب سایت شما هستند خود را “موجودی”. لیست تمام محصولات است که وجود خود را در “فروشگاه” که در آن بازدید کنندگان می توانید در اطراف و خرید. چه اتفاقی می افتد زمانی که شما کسی خود را ببینید “فروشگاه” اما شما هیچ محصول را ارائه می دهد ؟ که فرد انجام می دهد دقیقا آنچه که من و شما انجام خواهد… ترک و به جای دیگری که وجود دارد این است که یک محصول به نگاه و احتمالا خرید.

اینها ارزشمند شما منجر خواهد شد از دست دادن اگر شما IDX خود را در وب سایت املاک و مستغلات. مگر اینکه شما صرفا کسب و کار تولید در ارجاع خود سایت (فروشگاه) باید IDX (محصول).

شما می توانید ساخت صفحات فهرست

IDX به شما می دهد دسترسی به صدها نفر به هزاران نفر از لیست خود را در MLS. مثل من در بالا ذکر شد این است که موجودی خود را و آن را مانند در اختیار داشتن هزاران تن از محصولات در وب سایت شما.

داشتن دسترسی به تمام لیست شما می توانید ایجاد لیست صفحات که تمرکز خاص معیارهای جستجو. برای مثال شما می توانید ایجاد یک لیست صفحه ای که نشان می دهد همه لیست زیر یک قیمت خاص. و یا شما می توانید ایجاد یک لیست در صفحه ای که نمایش لیست خاص در یک بخش فرعی منطقه, جامعه و یا منطقه مدرسه. این صفحات ارائه یک تجربه بهتر برای کاربران است که به آنها کمک مستقیم به املاک و مستغلات خود را به بازدید کنندگان وب سایت لیست آنها به دنبال. حتی با ارزش تر این است که این لیست صفحات در موتور جستجو دوستانه است که آنچه من در مورد بحث بعدی.

تولید آگهی از جستجو در گوگل

همه خود را IDX صفحات که یک پلت فرم فراهم می کند در حال جستجوگرها دوستانه و ایندکس شده توسط گوگل, بینگ و سایر موتورهای جستجوی عمده. این به این معنی تمام صفحات فهرست در IDX سیستم ایندکس شده توسط گوگل است و یک منبع عالی از آلی منجر می شود. برای مثال برای یکی از مشتریان ما ایجاد یک IDX صفحه ای که نمایش خانه برای فروش در منطقه Squires ابتدایی.

نگاه کنید چه اتفاقی می افتد زمانی که شما در گوگل

“خانه برای فروش Squires مدرسه ابتدایی منطقه”

بله ما مشتری با استفاده از وب سایت ما با IDX رتبه #1 از 1,640,000 نتایج جستجوی گوگل بالاتر از Zillow و Realtor.com!

با IDX شما می توانید صدها نفر از این لیست املاک و مستغلات صفحات و همه آنها را به نظر می رسد در نتایج جستجوی گوگل! آیا شما هنوز هم فکر می کنم شما نمی توانید رقابت با Zillow?

پلت فرم و ابزار برای شما و مشتریان شما

IDX بسیار بیشتر است که فقط ملک جستجو برای وب سایت املاک و مستغلات. بسیاری از نظارت یا بی اطلاع هستند و از ابزار ارزشمند است که به شما خواهد بود ارائه به مشتریان خود را. IDX خود را طول می کشد وب سایت املاک و مستغلات را به سطح بعدی با ارائه یک پلت فرم برای شما و مشتریان شما. بازدید کنندگان وب سایت شما می توانید با ایجاد یک حساب کاربری در سمت راست خود را املاک و مستغلات وب سایت برای استفاده از این IDX ابزار مانند صرفه جویی در لیست مورد علاقه و جستجوهای مورد علاقه. این یک تجربه است که شما و مشتریان شما انتظار می رود و همیشه دوباره به.

به طور خودکار ایمیل آخرین لیست آگهی خود را

یک IDX سیستم قادر خواهد بود به ارسال آگهی خود را آخرین لیست به طور خودکار توسط ایمیل بر اساس معیارهای جستجو. شما می توانید فکر می کنم از این به عنوان سرب پرورش با لیست. کاربر می تواند تعریف جستجوهای خود را راست بر روی وب سایت خود را که در آن آنها می خواهند برای دریافت آخرین لیست. این به طور کامل خودکار فرآیند است که در ارتباط ماندن با همه آگهی خود را. هنگامی که آنها را ببینید یک مثال آنها علاقه مند هستند در آنها فقط با شما تماس.

یک محل برای مشتریان موجود خود را برای بازگشت به

اگر شما ساخته شده است یک ارتباط خود را با مشتریان موجود آنها را به استفاده از املاک و مستغلات خود را وب سایت هنگامی که آنها به دنبال به خرید یک خانه دوباره. آنها در حال حاضر اعتماد شما و وب سایت شما آشنا است برای آنها. آنها خواهد شد در حال حاضر یک حساب کاربری در درون خود IDX سیستم که در آن آنها می توانند فقط در ورود به انجام جستجوهای خود را و استفاده از ابزار به شما ارائه. اگر شما فراهم نمی صفحه اصلی جستجوی خود را در وب سایت املاک و مستغلات که در آن تمام خواهد شد مشتریان خود را برود ؟ بله… جای دیگری است.

صفحات فرود + IDX = قدرتمند نسل سرب

استفاده از صفحات فرود است که یک روش بسیار محبوب تولید منجر به خصوص در Facebook. هنگامی که شما ترکیب صفحات فرود با IDX شما ایجاد یک بسیار موثر و قدرتمند سرب تولید سیستم.

شما می توانید ایجاد لیست صفحات در IDX و استفاده از آن صفحات به صفحات فرود خود را. برای مثال شما می توانید ترویج یک صفحه فرود است که به کاربران دسترسی به همه خانه ها تحت $600 K در شهر Clairemont. هنگامی که سرب کامل قالب صفحه فرود خود را شما می توانید به طور مستقیم آنها را به یک لیست در صفحه خود IDX سیستم است که نمایش این لیست. بدون IDX خود را در املاک و مستغلات وب سایت یک سیستم شبیه به این ممکن نخواهد بود.

ارائه یک مقدار بیشتر تجربه شخصی

بزرگ املاک و مستغلات وب سایت های مانند Zillow و realtor.com بسیار تجاری و می تواند تهدید آمیز به یک کاربر. وب سایت شما خیلی با شخصیت تر ارائه می دهد و اعتماد و سطح راحتی. از آنجا که وب سایت شما خواهد شد با تمرکز بر یک منطقه, این نیز خواهد شد بسیار بیشتر آشنا به بازدید کنندگان وب سایت خود را به عنوان آنها را می دانم که شما یک کارشناس املاک و مستغلات در منطقه آنها به دنبال خرید.

آیا شما نیاز به IDX خود را در وب سایت املاک و مستغلات? بله. IDX باید برای وب سایت خود را برای تمام دلایل ذکر شده در بالا. هزینه داشتن IDX در وب سایت خود بسیار دقیقه در مقایسه با تمام مزایای شما را از آن دریافت کنید. بسته شدن فقط یکی از معامله های تولید شده از وب سایت خود را با IDX می توانید پرداخت خود را IDX و خدمات وب سایت برای 5-10 سال!

همه شما باید انجام دهید این است که نگاه در وب سایت از موفق ترین عوامل املاک و مستغلات. آنها IDX خود را در وب سایت املاک و مستغلات?

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید