آیا بررسی این 4 قدرتمند SEO ترفندهای برای افزایش رتبه بندی گوگل در سال 2020?

[ad_1]

باید پاسخگو و کاربر پسند وب سایت اگر شما می خواهید به رتبه بالاتر در صفحات نتیجه موتور جستجو (SERPs) از گوگل و دیگر موتورهای جستجو مانند بینگ و یاهو در سال 2020 و فراتر از آن.

برای یک نتیجه گرا و موثر در بهینه سازی موتور جستجو, جستجوگرها استراتژی برای رتبه بالاتر باید طرح های خوب برای وب سایت خود را, با, البته محتوای با کیفیت.
باهوش ازدواج این دو را دریافت نتایج شما می تواند افتخار.
5 هیجان انگیز ترفندهای SEO برای بالا تبدیل و رتبه بندی گوگل بالا

در حال حاضر اجازه دهید's بررسی این 5 سعی و آزمایش SEO کلاهبرداری در جزئیات اگر شما جدی در مورد خوبی انجام می دهند و پیدا کردن یک محل در صفحات اول Google و دیگر موتورهای جستجو:

1. تمرکز بر طرح های موبایل: پست 2017, گوگل آغاز کرده است نمایه سازی نسخه موبایل از وب سایت ها ، یک گزارش نشان می دهد که در طول سال 2017 به عنوان بالا که 70 درصد از کل ترافیک وب سایت در آمد از گوشی های هوشمند است. پس شرط پول خود را در تلفن همراه خود را اولین مشتریان و طراحی وب سایت خود را بر این اساس. با این حال, اگر شما می خواهید سایت خود را به خوبی انجام دهد در هر دو جهان (موبایل و دسکتاپ) یک سایت است که با استفاده از وب سایت پاسخگو-طراحی روش برای تغییر به اندازه کاربر's خاص گجت / تنظیمات.
2. باید کاربر پسند و گوگل پسند صفحات: طراحی صفحه و سئو aren't جداگانه. این صفحات که آسان به حرکت نمایه بالاتر است. چنین صفحات توسط نه تنها کاربران بلکه موتورهای جستجو نیز هست. شکر و تخم مرغ در کیک: در چنین صفحات خوانندگان صرف زمان بیشتری است. چنین صفحات نیز منجر به تعامل بیشتر با بازدیدکنندگان و بیشتر بک لینک.
3. اطمینان از صفحات خود را باز سرعت: مهم فکر توسعه وب سایت است که به تضمین می کنند که آنها بار فورا. قبل از شما شروع به بهینه سازی سایت شما (s) شکل-اگر آنها به خوبی انجام می دهند ، طراحی صفحات خود را در چنین شیوه ای است که این بار پاک و سریع است. دارای طراحی ساده و مطمئن است که آنها't گرفتار بستر است.

بازدید کنندگان به صفحات خود را بدون مشکلات آنچه در سرعت باز کردن صفحات. صفحاتی که باز فورا خوب برای بالا نمایه سازی. علاوه بر آهسته صفحات پایین تر تبدیل و بالاتر نرخ گزاف گویی.
4. باید محتوای با کیفیت بالا: همه ما می دانیم که محتوا پادشاه است. با این حال بسیاری از ما شاید don't می دانم که خوب مطالب خوب خود را در جستجوگرها.

اگر شما می خواهید مناسب محتوا در صفحات خود:

A. تولید منحصر به فرد و محتوای اصلی. هیچ کپی و چسباندن کار لطفا!
B. توسعه قانع کننده و چشم نواز سرفصل. عناوین خود را باید قلاب خود را به خوانندگان و الهام بخش آنها را به خواندن کل صفحه.
C. مطالب خود را عملی. نوشتن در چنین راهی است که خوانندگان با انگیزه به انجام آنچه شما ممکن است بخواهید آنها را به انجام.
D. ارائه پاسخ. بالا بردن سوال مهم که تاثیر خود را به بازدید کنندگان و پاسخ آنها. ارائه نتیجه گرا راه حل.
E. خاصی که مطالب شما در صفحات خود استفاده کنید حس می کند, مربوط, روشن, کوتاه و به نقطه. بدون ضرب و شتم در سراسر بوش لطفا!
F. استفاده از کلمات کلیدی خود را در مکان مناسب و در تراکم مناسب. باید 'چگونه به' و 'راهنما' صفحات در نظر گرفته است که کاربر پسند صفحات زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو از جمله صفحات و رتبه آنها بالاتر است. دلیل: مشترک بازدید کنندگان وب سایت می خواهید اطلاعات و داده ها حتی در حالی که چنین صفحات که ارائه می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید