آنچه مهم است در حالی که بهینه سازی یک وب سایت ؟

[ad_1]

اگر شما می خواهید به وب سایت خود را به بهترین شانس برای گرفتن رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو, شما باید در نظر با استفاده از حق بهینه سازی موتور جستجو ترفندهای.

وب در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر رقابتی روز به روز و بنابراین شما نیاز به هر بیت از کمک شما می توانید به مطمئن شوید که وب سایت خود را متوجه می شود در میان میلیون ها و میلیون ها نفر از دیگران.

در اینجا برخی از اساسی بهینه سازی موتور جستجو راهنمایی است که می تواند بهبود رتبه بندی وب سایت شما. سعی کنید آنها را امروز و فقط سنگ وب است.

  • انتخاب کلمات کلیدی برای وب سایت خود بسیار دقت کنید. در ذهن نگه دارید در وب سایت خود محتوا و خدمات/محصولات است که شما در حال ارائه از طریق وب سایت خود را در حالی که انتخاب کلمات کلیدی برای سایت شما.
  • به همه صفحات وب خود را منحصر به فرد عنوان و توضیحات متا تگ. استفاده از کلمات کلیدی مناسب در هر دو از این دسته. این یک تغییر ساده که واقعا می تواند یک تفاوت بزرگ در دادن موتور جستجو رتبه بندی.
  • استفاده مداوم کلید واژه ها متمرکز لنگر لینک های داخل صفحات وب خود را. زمانی که لینک از یک صفحه دیگر در وب سایت خود را, مطمئن شوید که متن لنگر شامل کلمات کلیدی برای صفحه شما با لینک دادن به. استفاده مناسب کلمه ای که می گویند چیزی به جای استفاده از کلماتی مانند اینجا را کلیک کنید.
  • اضافه کردن مطالب تازه به سایت شما به طور منظم یکی دیگر از مهم عامل کلیدی است که نقش حیاتی در موتور جستجو خود را سرمایه گذاری. با اضافه کردن محتوای جدید به طور منظم می دهد بازدید کنندگان خود را به دلیل دیدار دوباره. روبات موتور جستجو نیز خواهد شد وب سایت خود را اغلب هنگامی که آنها متوجه است که شما به روز رسانی به طور منظم. این یکی از دلایل اصلی که چرا ورد پرس وبلاگ بسیار محبوب در حال حاضر. زمانی که بازدید کنندگان را ترک نظرات در مورد پست های وبلاگ شما را ساخته اند این رباتها موتور جستجو این را به عنوان محتوای جدید. و آن را واقعا کمک می کند تا سایت خود را رتبه بندی هنگامی که یک بازدید کننده باعث می شود یک نظر با یک لینک بازگشت به سایت روابط عمومی بالا. این کمک می کند تا صاحبان وب سایت صرفه جویی در وقت با اجازه دادن به بازدید کنندگان وب سایت برای ایجاد محتوا برای آنها.
  • شامل توصیفی جایگزین برچسب ها را بر روی تصاویر خود را. اگر به دلایلی مرورگر نمایش داده نمی شود تصویر, متن alt توصیف تصویر در قالب متن است.
  • ساختار سایت خود را به طوری که آن را آسان به حرکت است. اگر یک فرد می تواند به راحتی راه خود را پیدا کنید و سپس موتور جستجو عنکبوت نیز باید زمان آسان تر در اطراف صفحات وب خود را.
  • مطمئن شوید که سایت شما یک نقشه سایت و تمام صفحات سایت خود را به راحتی در دسترس از صفحه اصلی خود را.
  • در حالی که ساختمان لینک برای وب سایت خود را برای کیفیت و نه کمیت. فقط تمرکز بر گرفتن لینک از سایت های طاقچه. همچنین جلوگیری از مزارع این قرار داده بد تاثیر در موتورهای جستجو و وب سایت خود را نمی خواهد هر گونه استفاده از این لینک کلیک کنید.
  • مقالات می توانید سحر و جادو برای افزایش لینک به وب سایت خود را. نوشتن برخی از مقالات خوب تمرکز بر موضوع وب سایت خود را و ارسال آنها را به سایت ارسال مقاله مانند EzineArticles buzzle ، مطمئن شوید که شامل آدرس وب سایت خود را در قسمت منابع مقاله خود را. اگر مقالات خود را برداشت و منتشر شده در سایت های دیگر شما می توانید یک لینک از این وب سایت.
  • باید وجود داشته باشد هر گونه لینک های شکسته در سایت شما. لینک های شکسته. لینک های شکسته محدود کردن صفحات دیگر برای اینکه به درستی ایندکس شده توسط موتور جستجو عنکبوت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید