آنلاین در مقابل آفلاین SEO: بهتر است که برای کسب و کار شما?

[ad_1]

اگر شما بخواهید هر کسی که با این نسخهها کار در صنعت جستجوگرها چه بهینه سازی به معنی و چه هدف آن است که آنها'll احتمالا قادر خواهد بود به شما سریع اگر نه لزوما پاسخ ساده. هدف این است که به وضوح برای بهبود وضعیت کسب و کار خود و سایت / نام تجاری در صفحات نتایج موتورهای جستجو: بالاتر رتبه بندی بیشتر احتمال دارد کاربران جذب خواهد شد به خدمات خود را. در حال حاضر از کسانی که همان مردم چگونه به بهترین رسیدن به این هدف و آب شروع به گرفتن کمی muddier.

برخی از کارشناسان جستجوگرها نعمتی در صفحه, و یا بر روی خط تکنیک های بهینه سازی دیگران ترجیح می دهند خارج از صفحه. اکثر شما خواهد امید توصیه می کنم ترکیبی از این دو استراتژی. اگر آن را فقط می تواند به سمت چپ در آن جهان خواهد بود ساده تر محل. اما متخصصان جستجوگرها don't به نظر می رسد به انجام 'ساده'. آنها'll شروع به گفتن شما در مورد اهمیت ', ارگانیک,', بازاریابی, 'Meta tag' تنظیمات و دیگر عجیب و غریب و صدایی فوق العاده و مفاهیم است که شما واقعا 'باید' استفاده کنید. آیا هیچ جای تعجب است ما فنا پذیران اشتباه می کنم ؟ چه هر یک از این شرایط در واقع چیست ؟ امیدوارم بعد از شما've خواندن این مقاله آب ممکن است تبدیل به یک کمی روشن تر است.

On-page SEO اشاره به بهینه سازی صفحات را تشکیل می دهند که واقعی خود را کسب و کار وب سایت است. این است که بیشتر به جنبه های فنی از فرایند بهینه سازی و اشاره به آن دسته از عوامل که اثر بر روی وب سایت یا صفحه وب لینک در نتایج جستجوی طبیعی: این عوامل توسط شما کنترل می شوند و یا توسط کد نویسی در صفحات وب خود را. هر بهینه سازی خواهد شد تمرکز بر روی کلمات کلیدی است که محتوا و یا کپی بر روی وب سایت خود را. آن را نیز در مناطق مانند برنامه نویسی HTML متا تگ محتوای منحصر به فرد, طراحی وب سایت و طرح. اساسا در صفحه بهینه سازی همه چیز در مورد افزایش سرعت تمام ویژگی های بیت و باب که در خفا انجام دادن در زیر سطح به طوری که هر دو موتورهای جستجو و کاربران عادی هستند و با توجه به اطلاعات دقیق آنها're دنبال: بهتر و دقیق تر نتایج و سپس بیشتر ترافیک.

آفلاین SEO اشاره به بهینه سازی صفحات به دور از وب سایت خود را. آنها به عنوان 'off-page' چرا که آنها کنترل نشده توسط شما یا توسط کد نویسی در وب سایت شما. خارج از صفحه بهینه سازی تکنیک های تمرکز عمدتا در مناطق مانند ساخت لینک, دایرکتوری و ارسال مقاله, وبلاگ, ارسال و انجمن ارسال. هدف از آفلاین بهینه سازی است که برای به حداکثر رساندن تمام لینک هایی که می آیند کردن صفحات وب سایت خود را برای تشویق بالاتر قرار دادن در نتایج موتورهای جستجو.

به طوری که بهترین است ؟
آن برنده't تعجب شما را به یاد بگیرند که وجود دارد't یک پاسخ ساده به این. خوب وجود دارد خواهد't be خواهد وجود دارد ؟ هر کدام دارای محاسن خود را و محدودیت. آن's همه موضوع برای دوره های اسب: این بستگی دارد به آنچه که هدف نهایی خود است و چگونه به سرعت شما انتظار برای دیدن نتایج.

به طور سنتی در صفحه بهینه سازی تولید خواهد شد بهتر در دراز مدت نتایج, اما این می تواند زمان را. اگر کسب و کار خود و هدف خود را تاسیس در امثال گوگل و بینگ و یا دیگر بالا رتبه بندی موتور های جستجو و سپس شما'll باید آماده به بیمار می شود. ساختمان شهرت و ایجاد درجه یک, مطالب مرتبط, طول می کشد زمان و تلاش است. کسانی که جستجوگرها شرکت ها و کسب و کار که't آماده به bide وقت خود را برای کشف راه های دیگر برای به دست آوردن سریع رفع آنها تمایل.

بهینه سازی خارج از صفحه می تواند و اغلب تولید سریعتر و بیشتر-نتایج قابل اندازه گیری است اما که می تواند در یک قیمت می آیند. آن's تمام عمدتا در مورد پیوند ساختمان. اگر وب سایت شما قادر به لینک بالا مشخصات محترم وب سایت و سپس رتبه بندی خود را می توانید دریافت افزایش فوری فقط از طریق قدرت ارتباط مثبت. Off-page SEO می تواند به کسب و کار خود و وب سایت, این افزایش, مرتب کردن بر اساس از ضربه شروع اگر شما'd ترجیح می دهند اما آن را می't لزوما حفظ آن برای مدت طولانی. اگر هدف شما این است که پایداری آن's احتمالا خیلی عاقلانه به استفاده از ترکیبی از هر دو استراتژی های بهینه سازی.

همه به نظر می رسد می خواهید به رفع سریع امروزه: گمان می کنم آن's یک نتیجه مستقیم از زندگی در یک جهان که در آن همه ما به نظر می رسد تقاضا ارضاء فوری. اما برخی از چیزهایی که هنوز هم ارزش انتظار: هنگامی که آنها در نهایت شما قدردانی آنها از همه بیشتر. استراتژیست بازاریابی اینترنتی را به شما بگویم که تنها راه برای یک وب سایت برای رسیدن به پایدار رشد آلی است که با اتخاذ جامع استراتژی بازاریابی و آیا شما می دانید چه ؟ من فکر می کنم آنها're احتمالا درست است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید