آغاز فعالیت ایستگاه های ورزش صبحگاهی در فردیس

[ad_1]

یوسف فتح آبادی عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۱۲ ایستگاه ورزش صبحگاهی زیر نظر مربیان هیات ورزشهای همگانی فردیس در بوستان های این شهرستان آغاز شده است.

وی افزود : با توجه به وضعیت بوجود آمده در خصوص ویروس کرونا و تعطیلی کلیه رشته های ورزشی و بر اساس مصوبه ستاد کرونا فعالیت ایستگاهها از سر گرفته شد و روزانه بیش از حدود یک هزار نفر در ایستگاههای ورزش صبحگاهی به صورت رایگان زیر نظر مربیان ورزش صبحگاهی ورزش می کنند .

رییس هیات ورزشهای همگانی شهرستان فردیس گفت: در خصوص بازگشایی و از سر گیری ایستگاههای ورزش صبحگاهی موارد و موضوعات بهداشتی ورزشکاران و با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت حداقل فاصله ۲ متر بین ورزشکاران به مربیان ابلاغ و مربیان و ورزشکاران ملزم به رعایت موارد بهداشتی می باشند .

فتح آبادی با ابراز گلایه از مسوولان شهری (شورا و شهرداری)در خصوص عدم همکاری و عدم حمایت از ورزش همگانی و خصوصا مربیان ورزش صبحگاهی با عنایت به اینکه بارها در جلسه شورای ورزش همگانی در فرمانداری و شورای شهر مطرح و مصوب شد و قول مساعدت و حمایت داده شد و لذا تمامی مصوبات و حمایت های اعلامی در خصوص ورزش همگانی ابتر مانده است .
امیدوارم مسوولان با دغدغه عزم را جزم کنند و حوزه ورزش دیده شود .

شهرستان فردیس ۲۳ هزار ورزشکار در رشته های مختلف ساماندهی شده اند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید